Срочнооо прошу При яких значеннях " а " модуль виразу 2.5 - 2а дорівнює добутку чисел -11,1 і

-1/3 ?

Ответы на вопрос

Отвечает Кайда Андрей.

Ответ:

За визначенням модуля числа, модуль виразу 2.5 - 2a дорівнює |2.5 - 2a|.

Таким чином, щоб знайти значення "а", при яких модуль виразу 2.5 - 2a дорівнює добутку чисел -11.1 і -1/3, ми повинні розв'язати наступне рівняння:

|2.5 - 2a| = |-11.1 × (-1/3)|

Спочатку розв'яжемо добуток чисел -11.1 і -1/3:

-11.1 × (-1/3) = 11.1/3 = 3.7

Тоді наше рівняння матиме вигляд:

|2.5 - 2a| = 3.7

Розділимо це рівняння на два випадки, залежно від знаку виразу 2.5 - 2a:

2.5 - 2a = 3.7

Розв'язавши це рівняння відносно "а", ми отримуємо:

-2a = 3.7 - 2.5

-2a = 1.2

a = -0.6

2.5 - 2a = -3.7

Розв'язавши це рівняння відносно "а", ми отримуємо:

-2a = -3.7 - 2.5

-2a = -6.2

a = 3.1

Таким чином, значення "а", при яких модуль виразу 2.5 - 2a дорівнює добутку чисел -11.1 і -1/3, дорівнюють -0.6 і 3.1.