Винеси за дужки спільний множник -12х-8у+20 очень надо


Ответы на вопрос

Отвечает Ким Юлия.

Ответ:

Пошаговое объяснение: Щоб знайти спільний множник для виразу -12х-8у+20, необхідно спробувати спростити його до найпростішого вигляду, тобто до того вигляду, де кожен множник має найменший можливий коефіцієнт. Для цього можна спочатку винести спільний множник з кожного члена виразу, тобто 4:

-12х-8у+20 = 4*(-3х-2у+5)

Отже, спільний множник для виразу -12х-8у+20 дорівнює 4.

Отвечает Малышева Вероника.

-12х-8у+20 = -4(3х+2у-5)