Розв'яжіть рівняння -3(х-3)=7 аж срочно дам 20 балов ​


Ответы на вопрос

Отвечает Красовський Юра.

Ответ:

Почнемо з розкриття дужок:

-3(x - 3) = 7

-3x + 9 = 7

Потім перенесемо 9 на праву сторону:

-3x = -2

Для знаходження значення x потрібно поділити обидві сторони на -3:

x = 2/3

Тому розв'язок рівняння -3(x-3)=7 є x=2/3.

Отвечает Радионов Денис.

Ответ:

фото

Пошаговое объяснение: