7.В трикутнику ABC zC=90°, AB=24 см, ВС=12 см. Знайти в 8 Знайдіть черiломі кути три a FFD СРОЧНО

ПОМОГИТЕ КР НА ПОЛ ЧАСА​

Ответы на вопрос

Отвечает Малафеевская Мария.

Відповідь:Для розв'язання задачі скористаємося теоремою Піфагора для трикутника ABC:

AC² = AB² + BC²

Де BC = 12 см, AB = 24 см.

AC² = 24² + 12² = 576 + 144 = 720

AC = √720 = 12√5

Також, оскільки zC = 90°, то трикутник ABC є прямокутним, і ми можемо визначити значення тригонометричних функцій кута C:

sin(C) = BC/AC = 12/12√5 = √5/5

cos(C) = AC/BC = 12√5/12 = √5/2

tan(C) = sin(C)/cos(C) = (√5/5)/(√5/2) = 2/5

Отже, значення чергових кутів трикутника ABC дорівнюють:

A = sin^-1(BC/AC) = sin^-1(12/12√5) ≈ 56.31°

B = 90°

C = 90° - A ≈ 33.69°

Відповідь: A ≈ 56.31°, B = 90°, C ≈ 33.69°.

Покрокове пояснення: