Вирази у метрах і запиши у вигляді десяткового дробу: 4 км 2 см 1 мм​


Ответы на вопрос

Отвечает Волкова Алина.

Спочатку треба перевести кілометри у метри:

1 км = 1000 м

Тому 4 км = 4 * 1000 м = 4000 м

Далі, треба перевести сантиметри і міліметри у метри:

1 см = 0.01 м

1 мм = 0.001 м

Тому 2 см = 2 * 0.01 м = 0.02 м

і 1 мм = 0.001 м

Таким чином, загальна довжина в метрах:

4000 м + 0.02 м + 0.001 м = 4000.021 м

У вигляді десяткового дробу: 4000.021 метра.