Знайдіть корінь рівняння: (1,24-x)*3,6=3,888


Ответы на вопрос

Отвечает Харламов Валерий.

Ответ:

Дане рівняння: (1,24-x)*3,6=3,888

Щоб знайти корінь рівняння, спочатку розкриємо дужки:

1,24*3,6 - x*3,6 = 3,888

Далі знайдемо значення x, переносячи всі числа, що не містять змінної на один бік, а числа, що містять змінну - на інший:

x = 1,24*3,6 - 3,888/3,6

x = 1,24*3,6 - 1,08

x = 2,724

Отже, корінь рівняння дорівнює 2,724.

Пошаговое объяснение: