Дано вектори а(2;-4)і в (-1;7).Знайдіть координати суми векторів а+в


Ответы на вопрос

Отвечает Королева Оля.

Відповідь:

Щоб знайти координати суми векторів a+в, потрібно скласти вектори за координатами:

a + в = (2,-4) + (-1,7) = (2+(-1), -4+7) = (1, 3)

Отже, координати суми векторів a+в дорівнюють (1,3).

Покрокове пояснення: