.У три бідони розлили 30 л молока. У перший бідон налили 0,4 усього молока, у другий 0,4 решти, а

в третій перелили залишок молока. Скільки літрів молока у кожному бідоні окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Капустин Александр.

Ответ:

У першому бідоні налили 0.4 * 30 л = 12 л молока.

У другому бідоні налито 0.4 від решти, тобто 0.4 * (30 - 12) л = 7.2 л молока.

У третій бідон пішло залишок молока, тобто 30 - 12 - 7.2 = 10.8 л молока.

Отже, у першому бідоні 12 л молока, у другому бідоні 7.2 л молока, а в третьому бідоні 10.8 л молока.