7. Задача. З двох міст одночасно виїхали назустріч один одному два автобуса. Швидкість першого

автобуса 30 км/год, другого - 40 км/год. Відстань між містами 420км, через скільки годин вони зустрінуться? 8. Задача. Сторона рівностороннього трикутника дорівнює 8 см. Знайди площу квадрата, периметр якого дорівнює периметру цього трикутника. Накресли квадрат.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Даня.

Пошаговое объяснение:

7

1) 30 + 40 = 70 (км/ч) - скорость сближения двух автобусов

2) 420 : 70 = 6 (часов) - время через которое автобусы встретятся

8

1) 8 * 3 = 24 (см) - периметр равностороннего ∆

2) 24 : 4 = 6 (см) - сторона квадрата

3) 6 * 6 = 36 (см²) - площадь квадрата