C×5=65×2x×12=100-2878:a=13×3450+y=158×4​


Ответы на вопрос

Отвечает Исламбаева Гулнур.

Пошаговое объяснение:

с * 5 = 65 * 2

с * 5 = 130

с = 130 : 5

с = 26

х * 12 = 100 - 28

х * 12 = 72

х = 72 : 12

х = 6

78 : а = 13 * 3

78 : а = 39

а = 78 : 39

а = 2

450 + у = 158 * 4

450 + у = 632

у = 632 - 450

у = 182

Отвечает Григорьев Денис.

Відповідь:

1.

C × 5 = 65 × 2

C = (65 × 2) ÷ 5

C = 26

2.

x×12=100-28

Щоб знайти значення змінної x, потрібно спочатку розв'язати праву частину рівняння:

100 - 28 = 72

Тепер, щоб знайти значення x, потрібно розділити обидві частини рівняння на 12:

x × 12 = 72

x = 72 ÷ 12

x = 6

3.

78:a=13×3

Щоб знайти значення змінної а, потрібно помножити 13 на 3 та розділити 78 на отримане значення:

13 × 3 = 39

78 ÷ 39 = 2

4.

450+y=158×4​

Почнемо з розв'язання правої частини рівняння:

158×4 = 632

Тепер замінимо це значення у вихідному рівнянні:

450 + y = 632

Віднімемо 450 від обох боків рівняння:

y = 632 - 450

y = 182