Розв'яжи рівняння |x + 4| = 2.Срочно помогите нужно расписать !!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Чувакорзина Влада.

Ответ:Рівняння |x + 4| = 2 можна розв'язати за допомогою двох окремих рівнянь:

x + 4 = 2, коли вираз під модулем дорівнює 2:

x = -2

-(x + 4) = 2, коли вираз під модулем дорівнює -2:

x + 4 = -2

x = -6

Отже, розв'язками рівняння |x + 4| = 2 є x = -2 та x = -6.

Пошаговое объяснение:

Гарних, математичних канікул вам!

Отвечает Заварзина Эвелина.

Ответ:

(х+4)=2

х+4=2

х+4=-2

х=-2

х=-6

Пошаговое объяснение:

х¹=-6,х²=-2