Два поїзди вийшли одночасно назустріч один одному.Перший поїзд рухався зі швидкістю 72 км/год,а

другий - 68 км/год .Другий поїзд до зустрічі пройшов 408 км.Яку вудстань до зустрічі пройшов перший поїзд?

Ответы на вопрос

Отвечает Шертаева Динара.

1) 408 : 68 = 6 (год) потяги були у дорозі;

2) 72 *6 = 432 (км) пройшов до зустрічі перший поїзд

Відповідь: 432 км.

Отвечает Петрищенко Егор.

408:68=6 ч-----------другий поїзд був у дорозі

72*6=432 м---------відстань пройшов перший поїзд