Y+(42-17)=34 как решить


Ответы на вопрос

Отвечает Ахметзянов Стас.

Покрокове пояснення: открываем скобки: у+42-17=34. у+25=34. переносим 25 направо: у=34-25. узнаем у: у=9(поставь, пожалуйста, спасибо).

Отвечает Ратникова Анастасия.

Ответ:

у=9.

Пошаговое объяснение:

y+(42-17)=34

Ми можемо спростити ліву частину рівняння, віднявши 17 від 42:

y+25=34

Далі ми віднімаємо 25 з обох частин рівняння, щоб виділити у.

у=9