5. Є рушники трьох розмірів. Довжина першого 3/4 м, вона становить 3/5 довжини другого і в 5/4 рази

довша за третій. Знайдіть довжину третього рушника​

Ответы на вопрос

Отвечает Платоч Вова.

Ответ:

111

Пошаговое объяснение:

Позначимо довжину третього рушника як х. Тоді за умовою задачі:

Довжина першого рушника дорівнює 3/4 метра.

Довжина другого рушника становить 3/5 довжини першого, тобто 3/5 * (3/4) метра = 9/20 метра.

Довжина першого рушника в 5/4 разів довша за третій, тобто (5/4) * х метра.

Отже, ми маємо рівняння:

(5/4) * х = 3/4

Щоб знайти х, потрібно розв'язати це рівняння:

х = (3/4) * (4/5) * (4/5) / (5/4) = 9/25

Отже, довжина третього рушника становить 9/25 метра.