Помогите решить: Один із зовнішніх кутів трикутника 133°, а один з внутрішніх кутів трикутника 67°.

Знайти зовнішні і внутрішні кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Катя.

Ответ:

Перший кут,суміжний із зовнішнім який дорівнює 133г.=180-133=47г.

А третій невідомий кут дорівнює 180-47-67=66г.

В: 1 кут=447

2 кут= 67

3 кут=66г.

Пошаговое объяснение: