Обчисли зручним способом: 12/25×5/12×5/4×7/15×13/17×34/39 тільки розписати по діям якщо буде все

правильно дам коронку і сто балів. Я знаю відповідь але мені потрібно щоб ти розписав послідовно дії/ = риска дробу× = знак множення ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Маша.
1/5•1/4•3/7•5/3=1/5•1/2•7/3•1/3=7/90