5/6 х =2/3 допоможіть пжжпжпжпжп ​


Ответы на вопрос

Отвечает Вайс Савелий.

Відповідь:

Щоб знайти значення х, потрібно спростити рівняння і виразити x окремо. Можна це зробити, помноживши обидві сторони на зворотне значення 5/6:

5/6 х = 2/3

х = (2/3) * (6/5)

х = 12/15

х = 4/5