Учені дослідили, що дорослі сміють- ся приблизно 15 разів на день, що становить 3 від приблизної

кількості разів, які сміють- ся діти. На скільки разів частіше сміються діти, 80 ніж дорослі? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Фаттахов Ильназ.

Пошаговое бъяснение:

1)15*3=45(р) смеются дети;

2)45-15=30(р)

Ответ:На 30 раз больше дети смеются в день чем взрослые