Щоб випекти 7кг тістечок потрібно 3 кг борошна скільки борошна потрібно щоб випекти 35 кг таких

тістечок

Ответы на вопрос

Отвечает Аверьянов Серёжа.

Відповідь:

15кг

Покрокове пояснення:

1)35:7=5(р)-буде у 5 разів тістечок

2)3*5=15(кг)-потрібно борошна для  35кг тістечок.

Відповідь:15кг борошна.

Отвечает Ростовский Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)35:7=5(р)-буде у 5 разів тістечок

2)3*5=15(кг)-потрібно борошна для  35кг тістечок.

Відповідь: потрібно 15кг борошна