F(x) = 1/3x найти первообразную F(x)


Ответы на вопрос

Отвечает Коляда Дарья.

Ответ:

Використовуючи правило інтегрування статечної функції, отримуємо:

G(x) = ∫F(x)dx = ∫(1/3)x dx = (1/3) * (x^2/2) + C

Де С - довільна стала інтегрування.

Таким чином, первісна функція F(x) = (1/3)x рівна G(x) = (1/3) * (x^2/2) + C.