Обчисліть середнє арифметичне чисел 2; 3,6; 4; 3,4​


Ответы на вопрос

Отвечает Кулиев Кенан.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

надо сложить все цифры и сумму разделить на количество этих цифр

2+3,6+4+3,4=13, цифр 4

13/4=3,25 это среднее арифметическое

Отвечает Saule Saule.

Відповідь:3 4/6

Покрокове пояснення:щоб знайти середнє арифметичне потрібно додати всі числа і поділити на їхню кількість:

1) 2+3+6+4+3+4=22

2) 22/6= 3 цілих 4/6 чотири шостих