З двоих міст, відстань між якими 50 км в одному напрямку одночасно виїхали два автомобілі перший

автомобіль рухався зі швидкістю 75 км/год, а другий – 65 км/год. Через скільки годин перший автомобіль наздогнав другий? Пожалуйста помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Внук-Карпова Ариана.

Ответ:2/3 години (або 40 хвилин) після старту.

Пошаговое объяснение:

Можна скористатися формулою:

час = відстань / швидкість

Нехай х - час, за який перший автомобіль наздожене другий. В цей час обидва автомобілі проїдуть відстань 50 км.

Тоді маємо:

для першого автомобіля: час = 50 / 75 = 2/3 год

для другого автомобіля: час = 50 / 65 = 10/13 год