довжина прямокутника дорівнює 60.5 см знайдіть площу і периметр прямокутника якщо його ширина

становить 0.5 від ловжини

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Покрокове пояснення:(60.5+60.5:2)*2=151.25; 121*30.25=3660.25см²

Отвечает Власенкова Дарья.

Ширина: 60,5 : 2=30,25см

Площа:60,5 • 30,25=1830,12см

Периметр:60,5•2+30,25•2=181,5см