Знайти значення виразу 584-а+312, якщо а=425


Ответы на вопрос

Отвечает Рассохина Ольга.

Відповідь:

Отже, значення виразу 585 - a + 312 при а = 425 дорівнює 472.

Покрокове пояснення:

Замінюємо a на 425 і обчислюємо вираз:

585 - a + 312 = 585 - 425 + 312 = 160 + 312 = 472