Знайти число, якщо 65% його складає 26кмЗнайти число, якщо 65% його складає 26км


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Елизавета.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

26 км - 65%

х км - 100%

- - - - - - - - - -

26 : х = 65 : 100 - это пропорция

х · 65 = 26 · 100 - свойство пропорции

х · 65 = 2 600

х = 2 600 : 65

х = 40

Ответ: 40 км.

Отвечает Иманова Дарина.

Для розв'язання задачі необхідно використати пропорцію:

65% : 100% = 26 км : х, де х - шукане число кілометрів.

Щоб знайти х, спочатку перетворимо 65% та 100% до десяткового формату:

65% = 0.65

100% = 1

Отже, маємо:

0.65 : 1 = 26 км : х

Щоб знайти х, необхідно розв'язати пропорцію:

0.65 * х = 1 * 26 км

х = 26 км / 0.65

х = 40 км

Отже, шукане число - 40 км.