Розв’яжи рівняння, спростивши спочатку вираз у його лівій частині: -1,6 - (x - 3,4) = −1.

помогите срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Крупенько Андрей.

Відповідь:

х = 2,8

Покрокове пояснення:

-1,6 - (x - 3,4) = −1

-1,6 - х + 3,4 = -1

1,8 - х = -1

-х = -1 - 1,8

-х = -2,8

х = 2,8