Нсд 42;63 как решать???


Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Влад.

Ответ:

21

Пошаговое объяснение:

Для обчислення найменшого спільного дільника (НСД) чисел 42 і 63 можна скористатися алгоритмом Евкліда.

1. Ділимо більше число (у цьому випадку 63) на менше число (42).

63 ÷ 42 = 1 з залишком 21.

2. Тепер ділимо попереднє менше число (42) на отриманий залишок (21).

42 ÷ 21 = 2 без залишку.

3. Повторюємо попередній крок, ділячи отриманий залишок (21) на залишок попереднього кроку (21).

21 ÷ 21 = 1 без залишку.

4. Коли отримуємо залишок 0, це означає, що останній ділене є найменшим спільним дільником.

Таким чином, НСД чисел 42 і 63 дорівнює 21.