Обчисліть найзручнішим способом: 1) 17/21 • ( 1 4/17 • 4 7/20) 2) (7/22•4,25) • 3 1/7 Знайдіть

число обернене до: 1) різниці чисел 5/18 і 1/24 2) частки чисел 1 13/15 і 2 4/5

Ответы на вопрос

Отвечает Головёнкин Андрей.

Відповідь: 1) 87/20=4 7/20; 2) 17/4=4 1/4=4,25; 1. 72/17=4 4/17 2. 3/2=1 1/2=1,5