Будь-ласка допоможіть. Точка С лежить між паралельними площинами а і В. Через точку с проведено

прямi a i b, які перетинають площину а в точках А і А1, а площину В у точках В і В1 відповідно. Знайдіть АА1, якщо АС = 1 см, ВВ1 = 6 см, AB = AA1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Полина.

Ответ:BB₁ = 12 см .

Пошаговое объяснение:

   Площина α║β , тому АА₁║В₁В  і ΔАА₁С ∼ ΔВВ₁С ( за  ІІІ ознакою

подіб. тр - ників ) .         Звідси   AA₁/BB₁ = AC/CB ;  ---->  8/BB₁ = 2/3 ;

 BB₁ = (8 * 3 )/2 = 12 ( см ) ; BB₁ = 12 см .