1 Розв яжіть задачу ,шукаючи швидкість зближення: Відстань між автомобілями 345 км. На якій

відстані один від одного Вони будуть знаходитись через 2 год, якщо швидкість першого автомобiля50 км/год, а другого-60 км/год? помогите ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорбало Анастасия.

Ответ:

125 км

Пошаговое объяснение:

1) 50×2=100км пройде 1 авто

2)60×2=120км пройде 2 авто

3) 100+120=220км - відстань рпзом

4)345-220=125 км між ними