користуючись формулою s=vt знайдіть відстань яку пройшов пішохід за 3 год рухаючись зі швидкістю 5

км на год

Ответы на вопрос

Отвечает Свіжинський Степан.

Ответ:15

Пошаговое объяснение:

s=v*t

5*3=15(км)

Отвечает Филимоненков Владислав.
Все просто , ми підставляємо цифри під формулу , виходить S=V*t=5км/год*3год=15(км).
Відповідь : S=15км.