7/12+5/8= 2 13/+15+1 1/5=


Ответы на вопрос

Отвечает Жанатов Нурсултан.
Обший знаменник 24
тепер потрібно помножити на чисельник та знаменний
14/24 + 15/24 = 29/24 = 1 5/24

А в другом все тем саме тільки просто робиш в неправильний займенник, я не можу вирішити друге тому що якщо довго писати то програма вилітає, так що поки не вилетіла я тобі обьяснила як могла