5)Спрости вираз 23у-17у і обчисли його значення ,якщо у=12 а)6у; б)78; в)72 ; г)480


Ответы на вопрос

Отвечает Габдуллина Фәния.

Відповідь:

23y-17y=6y

6×12=72

Покрокове пояснення:

Отвечает Синдинова Кристина.

Відповідь:

в)72

Покрокове пояснення:

(23×12)-(17×12)=276-204=72