Як знайти 32/47 від 141


Ответы на вопрос

Отвечает Ярош Женя.

За умовою можна дізнатись, що 141 - це 47 частин. А щоб знайти 32 частини від 141, потрібно 141 : 47 х 32.

Рішення:

 \frac{141 \times 32}{47}  =  \frac{3 \times 32}{1}  = 96

Відповідь: 96.

Отвечает Шацкая Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение: