Скоротити вираз та знайти його значення: 5/2 а + 4/7 а - 2/3а, якщо а = 2 1/3 СРОЧНО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Кристина.

Ответ:

5 11/18

Пошаговое объяснение:

a=2 1/3=7/3

5/2 ·a +4/7 ·a -2/3 ·a=(2 21/42+24/42 -28/42)·a=2 17/42 ·a=(101a)/42=101/42 ·7/3=101/18=5 11/18