Яку відстань пройде корабль зі швідкістю 48 км/год за 5/12 год?


Ответы на вопрос

Отвечает Сабитов Марат.

Ответ:

485/12 = 48/1 5/12 = 240/12 = 20/1 = 20 км

ще можна

48 : 12 = 4 за 1/12 год

тоді 45 = 20 км (за 5/12 год)