Одна сторона прямокутника дорівнює 58 см А інша на 2 см довша знайдіть периметр площі


Ответы на вопрос

Отвечает Сыпачева Ульяна.

Відповідь:

а=58см

в=58+2=60см

периметр=2*(а+в)=2*(58+60)=236см

площа=а*в=58*60=3480см²

Покрокове пояснення:

Отвечает Біла Христинка.

Відповідь: периметр - 236см, а площа - 3480см^2. Питання не повністью зрозуміле.

Покрокове пояснення:

P=(a+b)*2\\P=(58+(58+2))*2 \\P=(58+60)*2 \\P=118*2 \\P=236

S=ab\\S=58*(58+2)\\S=58*60\\S=3480