Улітку кг полуниці Коштує 65грн . Тетянкою з мамою купили 3 кг 500г яблук.скільки решти вони

отримають з 300грн

Ответы на вопрос

Отвечает Худякова Карина.

Відповідь: 72,5 грн

Покрокове пояснення: 1) (65⋅3)+32,5= 227,5(грн)- заплатила мама за 3кг 500грм яблук/полуниць ( я не зрозумів там чи яблука чи полунці)

2)300-227,5= 72,5(грн)-решта

відповідь: 72,5 грн отримають решти з 300гривень