Пекар за годину виготовляє 150 булочок а його учень 1/6 цієї кількості . Скільки булочок виготовляє

учень ?

Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Никита.

Ответ:

25 булочек

Пошаговое объяснение:

Нужно умножить общее количество на долю:

150 * 1/6 = 150/6 = 25