Знайдіть катет прямокутного трикутника, якщо гіпотенуза трикутника дорівнює 25 см, а проекція

катета на гіпотенузу -9 см. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Татьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Катет прямокутного трикутника можна знайти за допомогою теореми Піфагора: c^2 = a^2 + b^2, де c - гіпотенуза, а a і b - катети.

В даному випадку c = 25 см, а проекція катета на гіпотенузу дорівнює 9 см. Тому рівняння можна скласти наступним чином:

b^2 = c^2 - a^2

b = √(c^2 - a^2) = √(25^2 - 9^2) = √(625 - 81) = √544 = 23.