Розв'язати 6 5/21+(4 8/21-3 4/21)=?


Ответы на вопрос

Отвечает Васильев Кирилл.

Ответ:

7 3/7

Пошаговое объяснение:

131/21+(92/21-67/21) тоді 131/21+25/21=156/21 проведемо скорочення 52/7 а це дорівнює 7 3/7

Отвечает Карчёнков Тимофей.

Ответ:

7 9/21( можна скоротити дріб і вийде 7 3/7)

Пошаговое объяснение:

Перетвтрюємо у неправильний дріб та виконуємо дію в дужках 131/21+(92/21-67/21)=131/21+25/21=156/21=7 9/21