СРОЧНО!!! А тобі скільки? - Мені 15. - Тоді я в 3 рази старше тебе та ще на одну третину. Скільки

років ослу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Крупенёв Никита.

Пошаговое объяснение:

15×3+15÷3=45+5=50

мшрршр

Отвечает Худолей Наташка.

Ответ:

50 лет

Пошаговое объяснение:

(15 * 3) + (15 * 1/3) = 45 + 15/3 = 45 + 5 = 50 лет