сторони трикутника відносяться як 6:7:8. у якому відношенні знаходяться найдовша і найкоротша

сторона?

Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Даулетияр.

найдовша =8

найкоротша =6

8:6=4:3

если х=2

6*2=12

7*2=14

8*2=16

16/12 = 4:3