Довжину кола збільшили з 6,28см до 12,56 4 см. На скільки збільшився радіус кола


Ответы на вопрос

Отвечает Яковенко Юлия.

Відповідь:

Радіус кола збільшився на 1 см.

Покрокове пояснення:

Довжина кола ( L ) в залежності від його радіусу ( R ) обчислюється за формулой:

L = 2 × pi × R

де рі ≈ 3,14

Звідси:

R = L / ( 2 × pi )

За умови, що L = 6,28 см. маємо:

R1 = 6,28 / ( 2 × 3,14 ) = 1 см.

За умови, що L = 12,56 см. маємо:

R2 = 12,56 / ( 2 × 3,14 ) = 2 см.

Радіус кола збільшився на:

R2 - R1 = 2 - 1 = 1 см.