Відстань між двома селами 24 км. За перший тиждень бригада заасфальтувала 5/8 цієї відстані.

Скільки кілометрів заасфальтували? Дам 20 баллов,очень срочно!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сангурова Елизавета.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

24:8 = 3км - в одній частині

3×5 = 15км - заасфальтували

Отвечает Тренин Вова.

Відповідь:

1)24:8*5=15 (км)

Відповідь : 15 км

Покрокове пояснення: