СРОЧНО ПОМОГИТЕ ДАМ 100б 9. Один кілограм печива «Ласунка>> коштує 25,5 грн, що т в 2,8

разів дешевше вiд 1 кг цукерок «Бiлочка». На iльки гривень 2,5 кг цукерок дорожчi за 3,4 кг печива? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайфуллин Ильмир.

Ответ:

в ≈2 раза 2,5 кг конфет дороже чем 3,4 кг печень.

Пошаговое объяснение:

25,5*2,8=71,5(конфеты)

71,5*2,5=178,75

25,5*3,4=86,7

178,75/86,7=2,06