4. Обчисли площу поверхні куба з ребром 11 мм.​


Ответы на вопрос

Отвечает Швинько Елизавета.

Розв'язок:

Площа повної поверхні куба обчислюється за формулою: S = 6a², де a – грань куба( загалом їх 6).

a = 11 мм

S = 6·11² = 6·121 = 726 мм²

Відповідь: 726 мм²