Запиши у вигляді другого степеня число 256.


Ответы на вопрос

Отвечает Быков Виктор.

Відповідь:

16²

Покрокове пояснення:

Властивість степені:

Щоб піднести степінь до степеня, потрібно показники степенів перемножити, а основу залишити ту саму:

\displaystyle (a^{n})^m =a^{n*m}

Розкладемо число 256 на прості множники і представимо число 256 у вигляді степені :

\begin{array}{c|c} 256&2 \\ 128&2 \\ 64&2 \\ 32&2 \\ 16&2 \\ 8&2 \\ 4&2 \\ 2&2 \\ 1&\end{array}

256 = 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 * 2 = 2⁸

Потрібно представити число 256 у вигляді другого степеня, тобто можемо записати так, використовуючи  властивість степені :

256 = 2⁸ = 2 ²*⁴ = ( 2⁴)² = 16²

Отвечает Лисьева Лиза.
256 = 16^2
Прикріплюю таблицю