Найдите площадь плоской фигуры ограниченной линиями: y=(x+1)^2, y=1СРОЧНО ПОЖАЛУЙСТА ​


Ответы на вопрос

Отвечает Блинников Савва.

Для знаходження площі плоскої фігури, огорнутої вздовж заданих ліній, ми повинні обчислити відповідний інтеграл від відповідної функції.

За умовою, наша фігура обмежена графіком функції y = (x + 1)^2 зверху та горизонтальною прямою y = 1 знизу.

Знайдемо точки перетину цих двох ліній:

(x + 1)^2 = 1

x + 1 = ±1

x = -2 або x = 0

Таким чином, ми можемо записати необхідний інтеграл для знаходження площі фігури:

S = ∫[a,b] (f(x) - g(x)) dx

де a = -2, b = 0, f(x) = (x + 1)^2 та g(x) = 1.

Отже, S = ∫[-2,0] [(x + 1)^2 - 1] dx

= ∫[-2,0] (x^2 + 2x) dx

= [x^3/3 + x^2]_(-2)^0

= (0 - (-8/3)) + (0 - 4)

= 20/3

Отже, площа фігури, обмеженої графіком функції y = (x + 1)^2 зверху та горизонтальною прямою y = 1 знизу, дорівнює 20/3 квадратних одиниць.