Сторона трикутника дорівнює 8см, а висота, проведена до неї, 4,5см. Знайти площу трикутника.​


Ответы на вопрос

Отвечает Басиева Эвелина.

Ответ:

18см2

Пошаговое объяснение:

Площа трикутника може бути знайдена за формулою:

S = (1/2) * a * h

де a - довжина сторони трикутника, h - висота, проведена до цієї сторони.

Підставляючи відповідні значення, отримуємо:

S = (1/2) * 8 см * 4,5 см = 18 см²

Отже, площа трикутника дорівнює 18 квадратним сантиметрам.